Mcree OTS

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2015-05-25 15:28:35

Mikelord
Administrator
Dołączył: 2015-04-28
Liczba postów: 41
Windows 7Firefox 38.0

Odnoście dmg, many i hp

Piszę ten wątek, aby rozwiać wszystkie wątpliwości co do tego ile dana profesja ma mieć hp, ile many, a która ma zadawać jakie obrażenia.

Mianowicie:

hp     ryc > pal > sorc/druid
mp    sorc/druid > pal > ryc
dmg  sorc/druid > pal > ryc

Patrząc na powyższą rozpiskę można łatwo wywnioskować, że w najbiższym czasie poczynimy zmiany w obecnym systemie hp, many i dmg.

Jednocześnie przypominamy, że Adolf Hitler jest bossem, a nie zwykłym potworem. Dlatego też prosimy nie pisać do nas w sprawie zmniejszenia ilości jego życia i zadawanych obrażeń.


Służę pomocą, GM Mikelord.

Offline

#2 2015-05-25 16:07:24

Mcree
Administrator
Dołączył: 2015-04-27
Liczba postów: 111
WWW
Windows 7Chrome 43.0.2357.65

Odp: Odnoście dmg, many i hp

Od siebie dodam, że dążymy do stworzenia systemu gdzie profesje:
-MS, będzie najlepszy do zadawania obrażeń obszarowych, głównie czarami
-ED, będzie dobry do zadawania obrażeń obszarowych i punktowych, głównie runami
-RP, będzie mieć największy f-atk w jeden cel, obecnie jest tworzony czar, który pozwoli wystrzelić 5 bełtów w czasie 1 sekundy, a dmg z p.bolt'ów ma być zbliżony do dmg UE
-EK, będzie mieć największy dmg wyłącznie z czaru o obszarze 'exori', planowany jest czar, który pozwoli redukować obrażenia magiczne na krótki czas

Jak już wspomniałem to są plany, które wymagają poświęcenia sporej ilości czasu na przetestowanie. Nie jestem w stanie określić terminu, kiedy te zmiany będą mieć miejsce.

Offline

#3 2015-05-27 21:09:59

adikk3
Użytkownik
Dołączył: 2015-05-11
Liczba postów: 15
AndroidSafari 534.30

Odp: Odnoście dmg, many i hp

Szczerze mówiąc to gdyby dodać większy fatk pallowi i dodać mu czar bijacy na samym początku bez żadnego ruszania hp i mana profesji to byłby idealny balans bez ruchu wszystkich zabaw i kłopotów..  Chodzi mi o oryginalnego illusiona

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
czarnyalarm - forum-pilkarzyki - urubaen - centrumskilla - ora