Mcree OTS

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2015-07-02 09:58:32

Mikker
Użytkownik
Dołączył: 2015-05-29
Liczba postów: 14
Windows 8Internet Explorer 10.0

Wyjaśnienie ostatnich wydarzeń ! Ważne !

Jako że nie przypominam sobie takiej sytuacją jaką w poprzednim temacie opisał Allah Akhbar w dodatku bez dowodów np. screen lub film to chce zgłosić gracza Allah Akhbar za pomówienia .

Tamtego dnia straciłem Tech gdyż zbanowałem nie słusznie kilka osób ale to się zdarza , gracz Allah Akhbar nigdy nie miał ze mną kontaktu w grze a więc wszystko co pisał to kłamstwo .

Gracz Allah Akhbar wielokrotnie oszukał kilku graczy którzy przekazali mi wstępne dowody w sprawie .
Screeny zostały wysłane na GG do mikelord oraz mcree .

Co do Sytuacji z dawaniem itemów ja nigdy nic nie dałem nikomu za darmo ! Przeciwnie miałem wiele spamów w tym od Allah Akhbar o Softy itd. i o Elfy . ale ignorowałem to więc podejrzewam że gracz Allah Akhbar z zemsty zaczą  wymyślać na mnie takie głupoty .


Drodzy gracze nie wierzcie we wszystko ci piszą takie dzieci jak Allah Akhbar np.

Offline

#2 2015-07-10 12:47:55

Allahu Akhbar
Użytkownik
Dołączył: 2015-07-10
Liczba postów: 1
Windows 7Chrome 43.0.2357.132

Odp: Wyjaśnienie ostatnich wydarzeń ! Ważne !

Czytam Twoją wypowiedź Mikker i oczom nie dowierzam... Sam nie jednokrotnie oferowałeś mi darmowe itemy w zamian za grę na serwerze, bo jak twierdziłeś chciałbyś utworzyć dużą ekipę. Również miało to na celu w Twoim pojęciu "promocję" ots-a. Nie wiedziałem jeszcze jak wyrachowanym jesteś gagatkiem. Twoja "dobroduszność" i chęć pomocy (nie zawsze zgodnie z regulaminem ots-a) była tylko po to abym wbił lvl, byś potem mógł mnie ubijać dla rozrywki. Również wygenerowane lub oddane mi eq wziąłeś z powrotem gdy przez Ciebie wbiłem RS, a potem mnie zabiłeś młócąc przy tym na bocie, że aż gacie mi opadły.
Zapewne znajdą się screeny, na których pytałem o EQ bo chwilę wcześniej lub później mi je dałeś. Proponowałbym przesłać całą rozmowę, a nie tylko wycinki. Przyznaję, że brałem od Ciebie eq jak szalony bo sam mi je proponowałeś, w zamian za grę na serwerze.
Dlatego też proszę Cię o nie bajanie i mijanie się z prawdą, że nie miałem z Tobą kontaktu bo miałem. Co więcej dałeś mi chwilowe zaproszenie do domku co zapewne można szybko ustalić w logach serwera.
Myślałem jednak, że ta bezinteresowna pomoc to w pewnym sensie chęć wypromowania serwera i próba przyciągnięcia jak największej ilości graczy. Jakież było moje zdziwienie, gdy zacząłeś zabijać graczy, z którymi wcześniej współpracowałeś. Potem również przyszła kolej na mnie.
Sam nie wiem, czy to tytuł uderzył Ci do głowy, czy też po prostu chciałeś zaprzestać gry i przy tym zepsuć rozgrywkę innym.
Niestety wiem, że już eq nie odzyskam (które nota bene kilkukrotnie mi zabierałeś i oddawałeś) ale chciałbym żeby każdy wiedział jak nieuczciwą osobą jesteś. Z tego miejsca chciałbym również Ciebie nie pozdrowić, gdyż gardzę Twoją osobą.

Offline

#3 2016-12-08 15:29:58

Mikelord
Administrator
Dołączył: 2015-04-28
Liczba postów: 41
Windows 7Firefox 50.0

Odp: Wyjaśnienie ostatnich wydarzeń ! Ważne !

Chwilowo serwer został zamknięty ze względu na problemy natury technicznej.
Gracz Mikker został dożywotnio zbanowany za wielokrotne złamanie regulaminu, m. in. za działanie na niekorzyść serwera i bezzasadne straszenie graczy banem.
/Zamykam


Służę pomocą, GM Mikelord.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
forumtestowe111 - rzemioslapraktyczne - bravemu - forumh - rebornelite